Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Najem lokali mieszkalnych przy Nakielskiej. Dodatkowy nabór wniosków

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza informuje, że od dnia #15 września do dnia 31 października br. prowadzony jest nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych planowanych do realizacji w ramach inwestycji p.n.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Mroczy przy ul. Nakielskiej”. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2025 roku.

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy, ul. Plac 1 Maja 20 w Biurze Obsługi Klienta (BOK), w zamkniętej kopercie z opisem „Wniosek o zawarcie umowy najmu – SIM” (druk wniosku do pobrania na stronie mrocza.pl lub w BOK).

Po zakończonym naborze i przeprowadzonej ocenie wniosków sporządzona zostanie lista najemców z którymi SIM KZN – Bydgoski podpisze umowę najmu lokalu.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, czyli SIM, to spółka realizująca budownictwo społeczne. Jej zadaniem jest budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu. W Mroczy przy ul. Nakielskiej ma zostać wybudowany budynek wielorodzinny, w którym powstaną 43 mieszkania.

Szczegółowych informacji można uzyskać w biurze nr 205 lub pod nr tel. 52 3867 410 wew. 56.

Uchwała_w_sprawie_określenia_zasad_przeprowadzenia_naboru_wniosków

Zarządzenie_w_sprawie_ogłoszenia_naboru_wniosków

Wniosek_najem_lokali_SIM

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)