Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

16 września 2023

Najem lokali mieszkalnych przy Nakielskiej. Dodatkowy nabór wniosków

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza informuje, że od dnia #15 września do dnia 31 października br. prowadzony jest nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych planowanych do realizacji w ramach inwestycji p.n.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Mroczy przy ul. Nakielskiej”. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2025 roku.

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy, ul. Plac 1 Maja 20 w Biurze Obsługi Klienta (BOK), w zamkniętej kopercie z opisem „Wniosek o zawarcie umowy najmu – SIM” (druk wniosku do pobrania na stronie mrocza.pl lub w BOK).

Po zakończonym naborze i przeprowadzonej ocenie wniosków sporządzona zostanie lista najemców z którymi SIM KZN – Bydgoski podpisze umowę najmu lokalu.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, czyli SIM, to spółka realizująca budownictwo społeczne. Jej zadaniem jest budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu. W Mroczy przy ul. Nakielskiej ma zostać wybudowany budynek wielorodzinny, w którym powstaną 43 mieszkania.

Szczegółowych informacji można uzyskać w biurze nr 205 lub pod nr tel. 52 3867 410 wew. 56.

Uchwała_w_sprawie_określenia_zasad_przeprowadzenia_naboru_wniosków

Zarządzenie_w_sprawie_ogłoszenia_naboru_wniosków

Wniosek_najem_lokali_SIM

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)