Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Nocna akcja gaśnicza. Płonęła szopa i budynek gospodarczy (aktualizacja)

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

Dzisiejszej nocy, z 11 na 12 lutego #w Rynarzewie paliła się drewniana szopa i częściowo przylegający do niej budynek gospodarczy. Na miejscu działania prowadziły cztery zastępy straży pożarnej

Do pożaru doszło około godz. 1.30 na ulicy Szubińskiej. W ogniu stanęła drewniana szopa. W akcji gaśniczej uczestniczyły: jeden zastęp OSP Rynarzewo i trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie. Na miejsce przybyła także policja. Drewniana szopa uległa całkowitemu spaleniu.

- Pożarem został objęty także częściowo szczyt dachu budynku gospodarczego. Na szczęście nie doszło do dalszego rozprzestrzenienia się ognia. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Cała akcja trwała blisko dwie godziny. - Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej - przekazał mł. bryg. Przybylski.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)