Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2023

Przedstawienie "Maleńka przyszła miłość". Wzruszeniom nie było końca

fot. Kadra Mini Akademii

fot. Kadra Mini Akademii

13 i 14 grudnia dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach i scenografii #nawiązującej do betlejemskiej szopki, wprowadziły w przedszkolu nastrojowy klimat Bożego Narodzenia. Przedstawienie noszące tytuł „Maleńka przyszła miłość” zachwyciło widzów.

Pierwszego dnia w atmosferze radości gościliśmy wspaniałe osobistości, szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza – Jarosława Okonka, Ks. inf. prof. UAM dr hab. Mirosława Gogolika, Pani Dyrektor MOPS – Gabrieli Trzeciakowskiej, reprezentacji Komendy Policji oraz cudownych Pań bibliotekarek wraz z Panią Dyrektor. Z całego serca dziękujemy za piękny wspólny czas. Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tak wielkiego i pięknego widowiska, a gościom złożyła najserdeczniejsze życzenia.

Z kolei drugiego dnia wzruszeń nie było końca, ponieważ to nasi kochani Rodzice przybyli na występ. Mali aktorzy zaprezentowali swoje talenty. Śpiewy, tańce oraz recytowane wiersze wprawiły ukochanych w zachwyt.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z występu na naszym przedszkolnym Facebooku.

https://youtu.be/LwcwSaesrII?si=tM6hWwu8fK6ulPnr

Opracowanie artykułu: Sara Jankowska / Kadra Mini Akademii

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)