Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2024

Społeczność szkoły grała z WOŚP. Zebrano ponad 3100 zł

fot. powierzone

fot. powierzone

W tym roku społeczność Szkoły Podstawowej #im. Wojska Polskiego w Mroczy włączyła się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szkolna orkiestra zagrała w piątek, 26 stycznia, w hali sportowo-widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji. Tego dnia uczniowie mogli spróbować ciastek z motywem serca przygotowanych przez nauczycieli oraz zmierzyć się w rozgrywkach sportowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się mecz siatkówki, który rozegrany został przez reprezentacje nauczycieli i uczniów. Zebrana kwota, w wysokości 3108,29 zł, została przekazana do mroteckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego dnia, składamy serdeczne podziękowania.

Materiał: Beata Orzechowska / SP w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)