Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2024

Studniówka uczniów szubińskiego technikum. Bal rozpoczęto polonezem

fot. powierzone

fot. powierzone

Wieczorem, 2 lutego 2024 r., w sali balowej #restauracji Stary Browar w Szubinie maturzyści naszej szkoły, klasa 5 Tp, rozpoczęli odliczanie dni do zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu dojrzałości!

Po powitaniu, przemówienie otwierające bal wygłosiła Pani Dyrektor Alicja Jaśkowiak, a życzenia dobrej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych złożyła również wychowawca, pani Karina Tomczyk. Życzenia i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację balu przekazali, w imieniu klas maturalnych, konferansjerzy – Marta Rosiak (przewodnicząca klasy) oraz Mateusz Lis.

Bal rozpoczął oczywiście tradycyjny studniówkowy polonez podziwiany i oklaskiwany przez rodziny, nauczycieli oraz osoby towarzyszące.

Po podziękowaniach ze strony młodzieży i wspólnej kolacji, całe zebrane grono udowodniło kolejny raz, że nadają się świetnie "do tańca i do różańca". Teraz już matura nam nie straszna! TRZYMAMY KCIUKI!

Materiał: Karina Tomczyk / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 26 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)