Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2024

Tematem przewodnim był stan dróg. Zebranie w Samsieczynku

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 19 lutego 2024 r. odbyło się zebranie wiejskie# w Samsieczynku. Zebranie otworzyła i poprowadziła Sołtys Sołectwa Samsieczynek Pani Paula Kowalska. W zebraniu uczestniczyło 27 mieszkańców oraz goście. Gminę reprezentował Burmistrz Pan Jarosław Okonek oraz Radny Rady Miejskiej w Mroczy Pan Zbigniew Przybylski.

Sołtys przywitała wszystkich zebranych mieszkańców, przedstawicieli samorządu gminy oraz radnego. W dalszej części spotkania Sołtys przedstawiła proponowany porządek posiedzenia. Do porządku posiedzenia nie wniesiono zmian. Następnie Sołtys przedstawiła projekt uchwały w sprawie zmiany zakresu przedsięwzięć przewidzianych do realizacji na obszarze Sołectwa w ramach środków z funduszu sołeckiego na 2024 rok. Na końcu przedstawiono wolne wnioski, których tematem przewodnim był stan dróg w sołectwie, oświetlenie uliczne oraz kwestia dokończenia remontu świetlicy wiejskiej.

Zebranie zakończono o godzinie 20:45.

Materiał: Agnieszka Delestowicz

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)