Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Trwa Schools Adventure Race. Kto zwycięży?

fot. MM

fot. MM

29 maja na terenie Przystani Powiat Nakielski #rozpoczęło się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie School Adventure Race 2024, za którego organizację odpowiada Powiat Nakielski oraz Stowarzyszenie Aktywna Kcynia.

Schools Adventure Race to przygodowy rajd dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznych absolwentów. Sportowe zmagania polegają na: drużynowym pokonaniu trasy kajakiem (ok. 3-4 km), rowerem (ok. 22-24 km) oraz bieglu lub marszu (ok. 3-4 km).

Każda z drużyn biorących udział w rajdzie składa się z 4 osób (3 uczniów i 1 opiekuna).

Kto zostanie zwycięzcą? O tym poinformujemy po oficjalnym zakończeniu zmagań.

Oceń artykuł: 172 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (8)

  Pokak , w dniu 29-05-2024 15:02:16 napisał:

  A po polsku to już tego nie można nazwać. W d.... wam już się poprzewracało????

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Krajan , w dniu 29-05-2024 15:28:40 napisał:

  W języku polskim to wielobój sprawnościowy ,wg mnie każdy uczeń szkolnyze SPP powinien obowiązkowo zaliczyć taki wielobój,ze względu na toczącą się wojnę, bez żadnej dyskusji.Pozdrawiam pozytywnie zakręconych rekreacją-wielobojami sprawnościowymi

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Gaciowy , w dniu 29-05-2024 22:29:03 napisał:

  To raczej poligon w Drawsku do zaliczenia a nie śmierdząca zarośnięta brudna Noteć- powinien być areną zmagań i potwierdzenia czy mam jaja czy ich nie mam. Wojna nie wybacza błędów i eliminuje słabe jednostki.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Laskownica, w dniu 30-05-2024 10:00:02 napisał:

  Tak dołujących komentarzy się nie spodziewałam: wszystko źle, nic dobrego nie dało się dostrzec. Nic dziwnego, że w takim środowisku młodzi ani języków obcych nie chcą się uczyć, ani o kondycję nieszczególnie dbają. Brawa zarówno dla odważnych młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, jak i dla organizatorów - wasz wkład pracy w przygotowanie tego rajdu jest ogromny.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
KOBIZE
500PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)