Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2024

Wizyta pierwszoklasistów w urzędzie. Uczniowie przygotowali występ

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

8 lutego 2024 roku Urząd Miasta i Gminy w Mroczy odwiedzili# uczniowie z pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wraz z nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej – Lidią Talarczyk oraz nauczycielem wspomagającym – Anną Balcer.

Wizytę zorganizowano w ramach Projektu Edukacyjego pn. „Powstanie Wielkopolskie – Pamiętamy!“

W gabinetach Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Jarosława Okonka oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renaty Jesionowskiej – Zawieja, pierwszoklasiści zaprezentowali krótki występ oraz przekazali symboliczne listy dla upamiętnienia wydarzenia.

W ramach podziękowania za wizytę, dzieci otrzymały drobne upominki i słodkości. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć i pozowania w fotelach przedstawicieli władz samorządowych.


Materiał: Kinga Łusiak / UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)