Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Wypadek z udziałem trzech aut. Pięć osób rannych, w tym dziecko

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Niestety wypadki na DK10 nie ustępują. Dzisiaj po raz kolejny# zostaliśmy zadysponowani do kolejnego zdarzenia na "krajowej 10". Na 273 km DK10 doszło do wypadku z udziałem 3 aut osobowych.

Łącznie w pojazdach podróżowało 8 osób. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu z Solca Kujawskiego zastano strażaków z SP PSP w Bydgoszczy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Z uwagi na dużą ilość poszkodowanych osób na miejsce konieczne zadysponowanie kolejnych karetek ZRM. Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób w tym 1 dziecko, poszkodowani po przebadaniu przez ratowników medycznych trafili do najbliższych szpitali. Działania pracujących na miejscu strażaków skupiały się na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach. Obecnie na miejscu trwają działania związane z usuwaniem skutków wypadku. Ruch w miejscu zdarzenia jest zablokowany w obu kierunkach, Policja wytyczyła objazd.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)