Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 lutego 2024

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Podczas zaplanowanych spotkań goście odwiedzający Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Nakle oraz Szubinie mieli okazję zapoznać się z pracą strażaka oraz zobaczyć specjalistyczny sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Ponadto podczas wycieczek rozmawiano o bezpieczeństwie w czasie wolnym oraz o sytuacjach zagrożenia życia i zasadach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Opracowanie: st.kpt. Bartosz Walkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)