Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zaproszenie na kolejną wędrówkę. Dwa okrążenia przez las

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszam na wędrówkę z cyklu #"Po bezdrożach", która odbędzie się 18.02.2024 r. (niedziela) o godzinie 8.00. Tym razem zaczniemy i skończymy w miejscowości Paterek.

Zbiórka przy szkole w Paterku. Zrobimy dwa okrążenia przez las po leśnych duktach, w okolicach miejscowości Studzienki. Każde kółko będzie miało  około15 km.  Można będzie zrobić jedno bądź dwa okrążenia, w zależności od swoim możliwości. W razie pytań dzwońcie.

Organizator: Maciej Boinski 508-848-244

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)