Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2024

Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym. Wyniki zawodów

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 5.06.2024 na stadionie w Nakle n/Not. odbyły się# Powiatowe Igrzyska Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców rocznika 2013 i młodszych szkół podstawowych.

W skład trójboju wchodzą : bieg na 60 m, skok w dal , rzut piłeczką palantową. Uzyskany wynik w każdej konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składają się 4 najlepsze rezultaty zawodniczek. Naszą gminę reprezentował zespół dziewcząt i chłopców z Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. W końcowej klasyfikacji reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Mroczy zdobyła 654 punktów i zajęła  3 miejsce, a reprezentacja chłopców uzyskała  416 punktów i została sklasyfikowana na 3 miejscu w Trójboju Lekkoatletycznym.

Indywidualnie najwyższy wynik w zespole dziewcząt w zawodach uzyskała Olga Kierońska, wśród chłopców Góra Nikodem

Oto skład zespołu SP Mrocza:

- dziewczęta :

Maria Brzezińska, Olga Kierońska, Alicja Gondek, Alicja     Bukato, Anna Górecka, Blanka Hyży.

- chłopcy : Hubert Nikodem, Dominik Klebs, Karol Piątkowski, Nikodem Dudziński , Maksymilian Krzoska, Góra Hubert.

Opiekunem zespołu dziewcząt jest Aleksandra Krawczyk, a chłopców - Wiesław Śmieliński.

Materiał: B. Orzechowska - SP w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)