Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Mroteccy szachiści idą do przodu. Cenne punkty w mistrzostwach

fot. powierzone

fot. powierzone

W niedzielę, 3 grudnia, obie drużyny #LUKS FENIKS Mrocza sprawiły niespodzianki, zdobywając cenne punkty w Drużynowych Mistrzostwach Regionu KPZSzach.

Pierwsza drużyna (seniorska), rozegrała wyjazdowe spotkanie z drużyną PKS III Wiatrak Bydgoszcz. Mecz ten zakończył się zwycięstwem FENIKSa 3.5:1.5. Punkty w tym meczu zdobyli: Edward Kulski, Remigiusz Skrzypiński, Franciszek Skrzypiński i Bogdan Winkler.

Druga drużyna (juniorska) rozegrała spotkanie w Mroczy, z wice-liderem rozgrywek - drużyną UKS Rotmistrz I Grudziądz. Mecz ten zakończył się remisem 2.5:2.5. Punkty dla drużyny z Mroczy zdobyli: Mirosław Kozielski, Cezary Tajer oraz Jakub Gręda.

Kolejne spotkania obu drużyn odbędą się 17 grudnia. Drużyna seniorska zmierzy się z drużyną UKS Szachowa Dwójka Szubin natomiast drużyna juniorska zagra z drużyną AZS UMK Toruń.

Materiał: Mirosław Kozielski

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)