Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

29 września 2023

Nowy trener Tarpana wybrany. Stary dobry znajomy ponownie za sterami

fot. archiwum

fot. archiwum

Po tym jak działacze Tarpana Mrocza zwolnili# z funkcji trenera Włodzimierza Koreckiego rozpoczęli intensywne działania w poszukiwaniu następcy. Na efekty tych prac nie trzeba było długo czekać.

Po słabym początku sezonu w wykonaniu seniorów Tarpana Mrocza, w minioną niedzielę działacze tego klubu podjęli decyzję o zwolnieniu Włodzimierza Koreckiego. W związku z powyższym trzeba było podjąć zdecydowane działania żeby znaleźć odpowiedniego następcę. Na efekty prac nie trzeba było długo czekać. We wtorek za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano, że drużynę seniorów przejmie Paweł Mądrzejewski. Jest to postać dobrze znana w mroteckim środowisku, wszak w sezonie 2021/2022, wywalczył z tym klubem awans do A – klasy, prowadząc go w rundzie wiosennej.  Tamta historia zakończyła się dość szybko i pomimo awansu Mądrzejewski pożegnał się z klubem. Czy tym razem będzie inaczej?

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Zawodnik, w dniu 29-09-2023 12:23:07 napisał:

  Panie trenerze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki bo my zawodnicy i pewnie kibice nie mamy zaufania do takich ludzi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Antoni, w dniu 29-09-2023 15:11:37 napisał:

  Nie dano szans do wykazania się nowemu trenerowi a to pierwszy symtom do upadku drużyny nie można się bawić w doświadczenia jak coś dobrze funkcjonuje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  CK, w dniu 29-09-2023 17:24:27 napisał:

  Mecz słabiutki a ci kopacze bardzo drodzy w utrzymaniu

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pawel, w dniu 30-09-2023 07:16:47 napisał:

  Jak przez 2 miesiące można było ich wytrenować na mistrzostwa

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Były zawodnik, w dniu 30-09-2023 10:49:28 napisał:

  W pierwszej kolejności to należałoby zmienić sponsora bo to on wprowadza największy zamęt w tej drużynie i ma więcej do powiedzenia niż trener oraz prezes

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Fotokalendarze A3
35PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)