Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

29 września 2023

Nowy trener Tarpana wybrany. Stary dobry znajomy ponownie za sterami

fot. archiwum

fot. archiwum

Po tym jak działacze Tarpana Mrocza zwolnili# z funkcji trenera Włodzimierza Koreckiego rozpoczęli intensywne działania w poszukiwaniu następcy. Na efekty tych prac nie trzeba było długo czekać.

Po słabym początku sezonu w wykonaniu seniorów Tarpana Mrocza, w minioną niedzielę działacze tego klubu podjęli decyzję o zwolnieniu Włodzimierza Koreckiego. W związku z powyższym trzeba było podjąć zdecydowane działania żeby znaleźć odpowiedniego następcę. Na efekty prac nie trzeba było długo czekać. We wtorek za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano, że drużynę seniorów przejmie Paweł Mądrzejewski. Jest to postać dobrze znana w mroteckim środowisku, wszak w sezonie 2021/2022, wywalczył z tym klubem awans do A – klasy, prowadząc go w rundzie wiosennej.  Tamta historia zakończyła się dość szybko i pomimo awansu Mądrzejewski pożegnał się z klubem. Czy tym razem będzie inaczej?

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Zawodnik, w dniu 29-09-2023 12:23:07 napisał:

  Panie trenerze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki bo my zawodnicy i pewnie kibice nie mamy zaufania do takich ludzi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Antoni, w dniu 29-09-2023 15:11:37 napisał:

  Nie dano szans do wykazania się nowemu trenerowi a to pierwszy symtom do upadku drużyny nie można się bawić w doświadczenia jak coś dobrze funkcjonuje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  CK, w dniu 29-09-2023 17:24:27 napisał:

  Mecz słabiutki a ci kopacze bardzo drodzy w utrzymaniu

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pawel, w dniu 30-09-2023 07:16:47 napisał:

  Jak przez 2 miesiące można było ich wytrenować na mistrzostwa

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Były zawodnik, w dniu 30-09-2023 10:49:28 napisał:

  W pierwszej kolejności to należałoby zmienić sponsora bo to on wprowadza największy zamęt w tej drużynie i ma więcej do powiedzenia niż trener oraz prezes

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)