Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

10 września 2023

Reprezentantka Polski zaliczyła pięć podejść. Udany występ Wiktorii Wołk

fot. pzpc.pl

fot. pzpc.pl

7. dzień Mistrzostw Świata Seniorek i Seniorów w #Podnoszeniu Ciężarów w Riyadh.

Wiktoria Wołk zakończyła swój udział na czwartym miejscu w grupie B, rywalizacji w kategorii do 64 kg. Reprezentantka Polski zaliczająć 5 podejść uzyskała w dwuboju wynik 202 kg (92+110).

Gratulujemy Wiktorii udanego występu!


Aktualizacja (11.9.2023)

Wiktoria Wołk na 11. miejscu w kat. 64 kg podczas mistrzostw seniorskich mistrzostw świata w Rijadzie. Złoty medal zdobyła Kolumbijka Natalia Llamosa.

Źródło: pzpc.pl

Oceń artykuł: 28 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)