Dziś mamy 8 lutego 2023, środa, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2022

Świąteczne spotkanie młodych sportowców. Zakończenie sezonu

fot. powierzone

fot. powierzone

W ubiegłym tygodniu, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, LUKS "Feniks” Mrocza wraz z Gminą Mrocza zorganizował #coroczne spotkanie na którym spotkali się młodzi sportowcy reprezentujący naszą gminę oraz SP Mrocza w różnych rozgrywkach ligowych.

W środę zakończenie sezonu wraz ze spotkaniem świątecznym, miały grupy Trampkarzy i Młodzika starszego. Na spotkaniu Prezes Klebs wraz z trenerem Skibą podsumowali bardzo dobry udział w rozgrywkach zespołu Trampkarzy, którzy otrzymali puchar z Zarządu KPZPN za awans do klasy wyższej. Pamiątkowe medale ufundowali również Dyrektor MGOKiR oraz Gmina Mrocza. Jest to sukces piłkarzy i trenera Karola Skiby, który swoją postawą i zaangażowaniem zrealizował tak ambitny cel.

W piątek doszło do kolejnego spotkania, tym razem grup młodszych. W mini turnieju piłkarskim wzięły udział drużyny Żaków, Orlików i Młodzików Tarpana Mrocza. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze i dzieci bardzo dobrze się bawiły.

Korzystając z okazji młodym sportowcom: piłkarzom oraz koszykarkom wręczono okolicznościowe prezenty. Obecni goście: Prezes Klubu Marcin Klebs, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik, przedstawiciel Zarządu Tarpana Mrocza Pan Jacek Siuzdak, Dyrektor MGOKiR – Marian Wiśniewski oraz Przewodniczący Gminnej Rady Sportu – Michał Raczyński, złożyli młodym sportowcom i ich trenerom życzenia Wesołych Świąt oraz kolejnych sukcesów sportowych. Podziękowali za godne reprezentowanie szkoły oraz Gminy Mrocza i zachęcali do dalszego uczestnictwa w zajęciach sportowych.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)