Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2022

Świąteczne spotkanie młodych sportowców. Zakończenie sezonu

fot. powierzone

fot. powierzone

W ubiegłym tygodniu, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, LUKS "Feniks” Mrocza wraz z Gminą Mrocza zorganizował #coroczne spotkanie na którym spotkali się młodzi sportowcy reprezentujący naszą gminę oraz SP Mrocza w różnych rozgrywkach ligowych.

W środę zakończenie sezonu wraz ze spotkaniem świątecznym, miały grupy Trampkarzy i Młodzika starszego. Na spotkaniu Prezes Klebs wraz z trenerem Skibą podsumowali bardzo dobry udział w rozgrywkach zespołu Trampkarzy, którzy otrzymali puchar z Zarządu KPZPN za awans do klasy wyższej. Pamiątkowe medale ufundowali również Dyrektor MGOKiR oraz Gmina Mrocza. Jest to sukces piłkarzy i trenera Karola Skiby, który swoją postawą i zaangażowaniem zrealizował tak ambitny cel.

W piątek doszło do kolejnego spotkania, tym razem grup młodszych. W mini turnieju piłkarskim wzięły udział drużyny Żaków, Orlików i Młodzików Tarpana Mrocza. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze i dzieci bardzo dobrze się bawiły.

Korzystając z okazji młodym sportowcom: piłkarzom oraz koszykarkom wręczono okolicznościowe prezenty. Obecni goście: Prezes Klubu Marcin Klebs, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik, przedstawiciel Zarządu Tarpana Mrocza Pan Jacek Siuzdak, Dyrektor MGOKiR – Marian Wiśniewski oraz Przewodniczący Gminnej Rady Sportu – Michał Raczyński, złożyli młodym sportowcom i ich trenerom życzenia Wesołych Świąt oraz kolejnych sukcesów sportowych. Podziękowali za godne reprezentowanie szkoły oraz Gminy Mrocza i zachęcali do dalszego uczestnictwa w zajęciach sportowych.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)