Dziś mamy 13 listopada 2024, środa, imieniny obchodzą:

11 listopada 2024
Wiadomości z regionu

Zabójstwo w centrum miasta. 33-latek trafił do aresztu

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji #w Bydgoszczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zabójstwa na bydgoskim Szwederowie. W sprawie zatrzymano 33-latka. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 

Wczoraj (10.11.2024), 16 minut po północy, dyżurny bydgoskiej policji został poinformowany o tym, że na chodniku, przy ulicy Babia Wieś, leży zakrwawiony mężczyzna. Natychmiast wysłał tam policjantów.

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę z licznymi ranami oraz osobę zgłaszającą, która była w trakcie reanimacji pokrzywdzonego. Niestety, pomimo zaopatrzenia ran przez policjantów oraz próby przywrócenia czynności życiowych, wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Funkcjonariusze ustalili, że był to 61-letni mieszkaniec Szwederowa.

Sprawne działania policjantów z bydgoskiej komendy miejskiej, już po dwóch godzinach od zgłoszenia, doprowadziły do zatrzymania podejrzewanego o ten czyn 33-latka. Na podstawie zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut zabójstwa.

Dzisiaj (11.11.2024) Sąd Rejonowy w Bydgoszczy zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Bydgoszczanin kolejne trzy miesiące spędzi za kratami. Za zbrodnię zabójstwa kodeks karny przewiduje karę nie krótszą niż 10 lat pozbawienia wolności lub karę dożywocia.

Materiał: asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

    • -6 (10)

    Złośliwa, w dniu 11-11-2024 20:36:57 napisał:

    A jak by ten bandzior tak wytargał Panią policjantkę za te rozpuszczone włosy? Z jakiegoś powodu regulamin mówi, że powinny być związane. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Pułkownik , w dniu 11-11-2024 21:07:37 napisał:

    Regulamin dotyczy jeśli jest się w mundurze,nie dotyczy pracujących w ubiorze cywilnym

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Nyga, w dniu 11-11-2024 22:20:55 napisał:

    Nygusy do kmieniołomu

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Porucznik Rudzik , w dniu 11-11-2024 23:26:51 napisał:

    Nie mniej niż 10 lat za zabójstwo....Cyrk qrwa ! do utylizacji morderce albo znęcać się nad nim aż wyzionie ducha.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Praca na wysokości
60PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
0

Warto czytać etykiety. Dowiesz się wiele na temat składu

Czy zawsze czytasz etykiety, gdy kupujesz# produkty spożywcze? Warto to robić!

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości

106 lat temu urzeczywistniły się marzenia narodu polskiego o długo wyczekiwanej #wolności po tym, gdy wskutek rozbiorów pod koniec XVIII w. Rzeczpospolita zniknęła z mapy Europy. Odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r. po 123 latach zaborów było wynikiem nie tylko sprzyjających okoliczności dziejowych, ale także ofiary krwi, poświęcenia i pracy wielu pokoleń Polaków. O Niepodległą walczyli w wojnach napoleońskich, zrywach narodowowyzwoleńczych i I wojnie światowej, jak również podejmowali codzienny trud zachowania polskiej tożsamości na terenach pod panowaniem zaborców i na emigracji.

(czytaj więcej)
0

Młodość współtwórcy niepodległości. W rodzinie nazywany Ziukiem

Józef Piłsudski wywodził się z rodu szlacheckiego#, osiadłego na Wileńszczyźnie co najmniej od XVII wieku. Urodził się 5 grudnia 1867 r. w majątku Zułów. Był czwartym dzieckiem Józefa i Marii z domu Billewicz. Miał jedenaścioro rodzeństwa. Najbardziej znani byli Bronisław – etnograf, odkrywca Ajnów – autochtonicznego ludu Japonii, i Jan, prawnik, w okresie międzywojennym poseł na Sejm, minister skarbu i wiceprezes Banku Polskiego.

(czytaj więcej)
0

Pogoda sprzyjała wędrówce. Poczęstunek w Polichnie

Dzisiejszą wędrówkę zaczęliśmy w świetlicy wiejskiej #w Polichnie już o godz. 5:00. Zgłosiło się 16 uczestników.

(czytaj więcej)